Pomysł

dzieci siedzące przy stole bawiące się zabawami z woowpaki

To pomysł, który narodził się w głowach grupy fajnych rodziców, pragnących w sposób kreatywny rozwijać swoje pociechy.

Zasada jest prosta – odciągamy dzieci od ekranów telewizorów, tabletów i telefonów. Zapraszamy je do wspólnej zabawy, odkrywania rzeczywistości, tworzenia i kreowania własnych pomysłów.

Pragniemy rozwijać dzieci w sposób kreatywny, mądry i pełen świeżych pomysłów. Rozwijamy motorykę małą, poczucie estetyki, pomysłowość w tworzeniu własnych prac. Wszystkie nasze zabawy są przemyślane i dostosowane do odpowiedniej grupy wiekowej.

Co nas wyróżnia:

JAKOŚĆ

Wykorzystujemy tylko najlepsze i sprawdzone materiały, w pełni bezpieczne dla dzieci.

MĄDRY ROZWÓJ

Wspomagamy kreatywny, mądry i twórczy rozwój u dzieci w każdym wieku.

ZABAWA

Zachęcamy do zabawy z rodzicami i rodzeństwem, odciągamy od telewizorów, telefonów i tabletów. Prace manualne rozwijają poczucie estetyki i motorykę małą.

ZAUFANIE

Nasze WOOW!PAKI posiadają pozytywną opinię psychologów dziecięcych.
Są sprawdzone i zarekomendowane przez wielu rodziców.

WYBÓR

Dzieci same decydują, jak będą tworzyć poszczególne zabawy i jaki będzie efekt końcowy. Ten wybór teraz, w przyszłości ułatwi podejmowanie decyzji.

SAMODZIELNOŚĆ

Zabawa z WOOW!PAKĄ uczy samodzielności. Sposób przygotowania pudełek pozwala na mniejszą atencję rodzica i więcej swobody dla dzieci.

ZERO WASTE

Wykorzystujemy wszystkie elementy WOOW!PAKI. Dbamy o środowisko, minimalizujemy ilość plastiku w naszych fantastycznych zabawach.

SPÓJNOŚĆ

Nasze WOOW!PAKI wyróżnia historia, opowiadana przez WOOW zwierzaki, która układa się w integralną całość.

Badania pokazują, że czterolatki, które potrafią koncentrować się przez dłuższy czas i wytrwać w zadaniu, mają większe szanse na powodzenie w nauce w późniejszym życiu. Cele, które kierowały nami przy tworzeniu WOOW!PAKI to po prostu chęć dawania dzieciom nowych możliwości, odkrywania nieznanych tematów, spędzenie czasu razem.

Co robimy dla rodziców?

  • ułatwiamy zadanie dając do WOOW!PAKI wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania kreatywnych zabaw;
  • wybieramy materiały w 100% bezpieczne dla dzieci – dbamy, aby pudełka były w przystępnych cenach bez utraty jakości;
  • wywieramy pozytywny wpływ na planetę – nie lubimy marnować materiałów!

I wszystko to dostarczamy wprost pod Twoje drzwi. Czas na Twój ruch – czy jesteś gotowy poznać naszą WOOW!PAKĘ?

OPINIE

Nasi klienci o nas

Mother and little daughter have fun at home

Jestem zachwycona tym, jak nasze dziecko z zaangażowaniem tworzy kolejne zabawy z pudełka. Na pewno kupimy kolejne zestawy.

Cheerful parents and two daughters enjoying their new home

To co mnie przekonało do zakupu to kreacja całego zestawu i to, że każda zabawa jest przemyślana i dopracowana. Nasze siedmioletnie bliźniaki same zajmują się tworzeniem i świetnie się przy tym bawią. Polecam każdemu.

Portrait of happy father and beautiful little girl wering white t shirts and jeans, posing isolated over yellow studio background, have happy facial expression, spending time together. Family concept.

Genialny pomysł i genialne rozwiązanie. Nasze dziecko totalnie zapomniało o tablecie. Strzał w dziesiątkę. Polecam również jako prezent – świetna alternatywa dla nudnych i przereklamowanych zabawek, które za chwile lądują zapomniane na półce.

piekny-smiley-starszej-kobiety-srodka-strzal_23-2148384838

Kupiłam wnukom zestawy na wakacje i zostałam babcią roku ? tego jeszcze nie znały. Nie widziałam u nich jeszcze takiego zaangażowania w zabawę i chęć tworzenia! Jestem bardzo mile zaskoczona jakością, polecam wszystkim dziadkom.